UNIROYAL RAINEXPERT
165/ 65R 15 81 T

DOT: 2013
NR KAT.:
105.69 zł - Netto
130
ostatnia sztuka


 • Stan:
  Nowy
 • Sezon:
  lato
 • rozmiar:
  165/ 65R 15
 • Indeks prędkości:
  T
 • Indeks nośności:
  81
 • zastosowanie:
  Osobowe
 • Rok produkcji:
  2013
 • Liczba sztuk w ofercie:
  1 szt.
 • Darmowa dostawa
  Kupując w naszym sklepie dostawa jest zupenie GRATIS
 • Montaż gratis
  Zapraszamy do naszego zakładu -Błonie 12; Sulejów

Rainexpert to (jak sama nazwa wskazuje) model świetnie sprawdzający się podczas deszczowej pogody. Marka Uniroyal specjalizuje się w oponach mających bardzo wysokie osiągi podczas jazdy na mokrej nawierzchni. Ten model nie jest wyjątkiem i wykazuje bardzo dużą odporność na aquaplaning. Specjalny kształt bieżnika zapobiega turbulencjom wody i może być sprawniej odprowadzana spod opony. Bieżnik został zaprojektowany też tak aby zapewnić dłuższe przebiegi przy jednocześnie wysokim poziomie bezpieczeństwa. Optymalnie rozmieszczone lamele usztywniają bloki na barkach opony co wspomaga też hamowanie. Rainexpert to świetne rozwiązanie dla osób ceniących bezpieczeństwo i dobrą jakość.

Marka Uniroyal pochodząca z Belgii działa od 1868 roku, co sprawia że jest to jedna z najstarszych firm oponiarskich w Europie. Jest to producent klasy średniej należący obecnie do niemieckiego koncernu Continental. Uniroyal znany jest znany z produkcji tzw. opon deszczowych mających bardzo dobre osiągi na mokrej nawierzchni. Marka cały czas wprowadza najnowsze technologie produkcyjne, co sprawia że opony Uniroyal są znane z jakości i cenione na całym świecie.

Czy warto kupić nowe opony ze starszym rocznikiem produkcji?

Ze względu na niską cenę, kupienie takiego ogumienia może się wydawać atrakcyjne. Czy zatem warto kupić opony ze starszym DOTem? Zdecydowanie tak. Zmiany wpływające na starzenie się ogumienia zachodzą przede wszystkim podczas użytkowania opony na pojeździe. Nieużywana opona przechowywana w magazynie w odpowiednich warunkach utrzymuje swoje właściwości i parametry przez bardzo długi okres czasu. Michelin (największy na świecie producent opon) publikuje badania, z których wynika że opona niezamontowana na pojeździe nie starzeje się w znaczący sposób, ponieważ nie działają na nią siły obciążenia czy tarcia. Poza tym producenci przygotowują mieszankę gumy w taki sposób żeby magazynowana opona mogła zachować swoje właściwości przez lata. Czytaj więcej...

Potrzebujesz pomocy?

Nie możesz się zdecydować?

Skontaktuj się z naszym doradcą

44 61 62 685

Lub napisz zapytanie mailowo

info@x-opony.pl