Płatności

Skorzystaj z formy płatności, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

 • Wysyłka "ZA POBRANIEM" - płatność w momencie dostarczenia przesyłki
  Przy wyborze tego sposobu zapłaty za przesyłkę zapłacisz kurierowi w momencie odbioru. Kurier dostarczy Ci towar i pobierze od Ciebie pełną kwotę zamówienia.
 • Przelew tradycyjny
  Przy wyborze tej formy płatności, na adres mailowy podany w momencie składania zamówienia zostanie wysłana faktura proforma na podstawie której będziesz mógł dokonać płatności.
  Na Twój przelew czekamy 3 dni robocze. Dopiero po zaksięgowaniu płatności, przystępujemy do realizacji zamówienia.
 • Odbiór osobisty
  Jeśli zamówiony produkt odbierasz osobiście w naszym serwisie, będziesz mógł zapłacić za niego w naszej kasie. Akceptowane przez nas formy płatności to płatność gotówką lub kartą.
 • Przelew internetowy
  Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.
 • PAYPAL
  Jeśli swoje zamówienie będziesz chciał opłacić za pośrednictwem serwisu PayPal, skontaktuj się z nami (link). W mailu zwrotnym otrzymasz instrukcję postępowania.

Potrzebujesz pomocy?

Nie możesz się zdecydować?

Skontaktuj się z naszym doradcą

44 61 62 685

Lub napisz zapytanie mailowo

info@x-opony.pl