Przechowalnia

Twoim kołom również należy się odpoczynek… wszak jest to jedyny element Twojego samochodu mający bezpośredni kontakt z podłożem.

Skorzystaj z naszej przechowalni, zaoszczędź czas i miejsce w swoim garażu i daj odpocząć swoim kołom w naszym hotelu!

 • ZAOSZCZĘDŹ CZAS I MIEJSCE

  Wiemy, jak kłopotliwe jest ciągłe przerzucanie kół z miejsca na miejsce, przewożenie ich od serwisu do serwisu, a następnie szukanie dla nich odpowiedniego miejsca w swoim domu. Wiemy również, ile cennej przestrzeni w garażu marnujemy na przechowanie kół. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom oferujemy Ci możliwość pozbycia się tego problemu!

  Oprócz możliwości pozostawienia opon czy kół w naszej przechowalni nasza oferta obejmuje również usługę ich wyważenia, wymiany, sprawdzenia i wyrównania poziomu ciśnienia w oponach. Dodatkowo, możemy zadbać o kondycję Twoich kół wykonując usługę czyszczenia, mycia oraz konserwacji felg i opon.

  Pozostawiając u nas swoje koła, profesjonalną ocenę ich stanu technicznego sporządzoną przez jednego z naszych specjalistów otrzymasz zupełnie za darmo!

  Doskonałym pomysłem jest również skorzystanie z usługi regeneracji felg podczas przechowywania. Nie marnując swojego czasu podczas okresowej wymiany otrzymasz świeżo zregenerowane felgi, gotowe do dalszej podróży!

 • Jak to robimy?

  Przechowywanie opon w odpowiednich warunkach opóźnia proces ich starzenia. Jeśli zdecydujesz się na przechowanie swoich opon, felg czy kół w naszym serwisie, nie zawiedziesz się. Swoje koła oddasz w ręce profesjonalistów, którzy zadbają o ich odpowiednie przechowanie.

  Najważniejszym czynnikiem na który musimy zwrócić uwagę podczas przechowywania jest dostęp światła słonecznego i innych źródeł promieni UV do powierzchni opony – powinien on zostać możliwie jak najbardziej ograniczony. Następnie musimy zadbać o właściwą temperaturę i odpowiednią wilgotność powietrza w miejscu przechowywania kół – temperatura nie może być zbyt wysoka, wilgotność ograniczona. Opony, felgi czy koła powinny być składowane w odpowiedniej dla siebie pozycji i z zastosowaniem rotacji tak, aby nie uległy one trwałemu odkształceniu. Pomieszczenie, w którym koła są przechowywane powinno być wentylowane a w pobliżu opon nie powinny znajdować się materiały mogące mieć wpływ na gumę.

  Wszystko to gwarantujemy w naszej przechowalni.

 • Pierwszeństwo wymiany

  Jeśli decydujesz się na pozostawienie kół w naszej przechowalni, na pewno zależy Ci na oszczędności czasu. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę więc w pakiecie otrzymasz od nas pierwszeństwo podczas sezonowej wymiany kół! Wystarczy, iż 24h godziny przed planowaną wymianą poinformujesz nas o swoich planach.

Cennik

Pamiętaj! Pozostawiając koła w naszej przechowalni otrzymujesz usługę oceny stanu technicznego oraz pierwszeństwo sezonowej wymiany zupełnie za darmo!

Przechowalnia

Cena (PLN) dotyczy kompletu (4szt.)

CENA
OPONY - 1 SEZON 40zł
FELGI - 1 SEZON 40zł
Koła kompletne R13 - R17 - 1 SEZON 50zł
Koła kompletne R18 - R24 - 1 SEZON 70zł

Przechowalnia Usługi Dodatkowe

Cena (PLN) dotyczy kompletu (4szt.)

CENA
Wyważenie kół R13 – R17 40zł / kpl
Wyważenie kół R18 – R24 40zł / kpl
Sprawdzenie i wyrównanie ciśnienia 50zł / kpl
Uszczelnianie (pasta montażowa) 5zł / kpl
Uszczelnianie (czyszczenie felgi + pasta montażowa) 10zł / kpl
Wulkanizacja (łatanie) 20zł / kpl
Pompowanie azotem 5zł / kpl
Wymiana maszynki z zaworkiem 10zł / kpl
Mycie opon 20zł / kpl
Mycie felg 20zł / kpl
Mycie kół kompletnych 30zł / kpl
Impregnacja opon (impregnat/czernidło) 5zł / szt.
Impregnacja felg (wosk) 5zł / szt.
REGENERACJA PODCZAS PRZECHOWYWANIA SPRAWDŹ

Regulamin Przechowalni

Potrzebujesz pomocy?

Nie możesz się zdecydować?

Skontaktuj się z naszym doradcą

44 61 62 685

Lub napisz zapytanie mailowo

info@x-opony.pl