O nas

Naszą specjalnością są wyprzedaże i wszelkie okazje cenowe pojawiające się na rynku. Jeśli szukasz opon sprawdzonej marki w okazyjnej cenie, dobrze trafiłeś!

Sklep internetowy x-opony.pl został stworzony z myślą o kliencie, jego wygodzie oraz satysfakcji którą może czerpać z zakupów online. Celem naszego sklepu internetowego jest zaoferowanie naszych produktów i usług bezpośrednio do ostatniego odbiorcy, w jak najbardziej przystępnej cenie i w jak najbardziej wygodnej formie. Stawiamy na szybkość i prostotę w dokonaniu zakupu dzięki czemu nasi klienci będą mogli zaoszczędzić cenny czas a my zyskać ich uznanie.

Marka x-opony.pl wchodzi w skład grupy kliku podmiotów gospodarczych należących do PH KRISPOL K.K.

Przedsiębiorstwo handlowe PH KRISPOL Krzysztof Krawiec swoją przygodę rozpoczęło w 1993 roku od założenia niewielkiego serwisu oponiarskiego w centrum Polski, w miejscowości Sulejów. Od tamtego czasu, dzięki strategii opartej na określaniu i zaspokajaniu rzeczywistych potrzeb klienta, nieustannym podnoszeniu jakości oferowanych usług, licznym inwestycjom i nieprzerwanemu rozwojowi przedsiębiorstwa staliśmy się największą hurtownią oponfelg w województwie łódzkim.

Po 25 latach prowadzonej działalności możemy pochwalić się nie tylko zasięgiem ogólnopolskim ale również w dużej mierze europejskim. Nasze produkty trafiają do klientów z całego kraju, a także na rynki zagraniczne: niemiecki, angielski, węgierski, czeski, słowacki oraz ukraiński i rosyjski.

Nasze przedsiębiorstwo to firma rodzinna co determinuje wartości przez nas wyznawane. Nasze podejście do biznesu na zasadzie otwartości i wzajemnego szacunku od lat jest doceniane przez naszych klientów, dzięki czemu cieszymy się nieposzlakowaną opinią i uznaniem wśród naszych odbiorców.

Od lat współpracujemy z największymi producentami opon obecnymi na rynku europejskim, markami takimi jak PIRELLI, MICHELIN, GOODYEAR, BRIDGESTONE, CONTINENTAL, NOKIAN, VREDESTEIN oraz wieloma innymi. Od roku 2019 jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem opon marki EVERGREEN – wysokiej jakości opon klasy budżet. W naszym asortymencie znajdziecie również wiele produktów używanych, sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych specjalnie na potrzeby sprzedaży internetowej i x-opony.pl. Współpraca z nami to czysta przyjemność, przekonaj się o tym!

Współpraca z nami to czysta przyjemność - przekonaj się o tym!

Potrzebujesz pomocy?

Nie możesz się zdecydować?

Skontaktuj się z naszym doradcą

44 61 62 685

Lub napisz zapytanie mailowo

info@x-opony.pl