REGULAMIN ZWROTÓW

Kupujący ma prawo do zwrotu roweru elektrycznego bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych licząc od dnia dostarczenia przesyłki.

1. W przypadku zakupu internetowego, zgodnie z prawem kupujący ma prawo do zwrotu produktu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych licząc od dnia dostarczenia przesyłki. Następnie od chwili poinformowania sprzedawcy o decyzji zwrotu, kupujący ma 14 dni na odesłanie towaru.

2. Zwrot pieniędzy zostanie zlecony po oględzinach mających potwierdzić stan produktu (brak uszkodzeń powstałych z winy kupującego lub dostawcy), nie później niż 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia sprzedawcy zwracanego towaru.

3. Kupujący dostarcza zwracany produkt sprzedawcy na koszt własny, pod adres siedziby firmy P.H. KRISPOL Krzysztof Krawiec (Błonie 12, 97-330 Sulejów).

4. Produkt należy zapakować tak, aby uniknął ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. W przypadku otrzymania uszkodzonego towaru w wyniku nieprawidłowego zapakowania przesyłki przez kupującego, sprzedawca może odmówić przyjęcia zwrotu.

5. Zwrot powinien zostać zgłoszony poprzez wypełnienie formularza zwrotu i wysłanie jego skanu na adres mailowyinfo@x-rowery.pl. Dodatkowo zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje:

     a) W przypadku wykrytej wady produktu - opis i zdjęcia dokumentujące zgłaszany mankament,

     b) Załączony dowód zakupu w postaci cyfrowej (skan / zdjęcie / faktura pdf.).


FORMULARZ ZWROTU:

Pobierz formularz zwrotu: [link]


ADRES DO ZWROTU:

P.H. KRISPOL Krzysztof Krawiec

ul. Błonie 12, 97-330 Sulejów

tel. 505 510 202 


W przypadku zwrotu rozpakowanego wcześniej produktu, prosimy o dokładne zabezpieczenie przesyłki do transportu!Potrzebujesz pomocy?

Nie możesz się zdecydować?

Skontaktuj się z naszym doradcą

44 61 62 685

Lub napisz zapytanie mailowo

info@x-opony.pl