NOKIAN TYRES WR
235/ 35R 19 87 V

DOT: 2006
NR KAT.:

 • Stan:
  Nowy
 • Sezon:
  zima
 • rozmiar:
  235/ 35R 19
 • Indeks prędkości:
  V
 • Indeks nośności:
  87
 • zastosowanie:
  Osobowe
 • Rok produkcji:
  2006
 • Darmowa dostawa
  Kupując w naszym sklepie dostawa jest zupenie GRATIS
 • Montaż gratis
  Zapraszamy do naszego zakładu -Błonie 12; Sulejów

Nokian WR to model opon zimowych przeznaczonych dop aut typu SUV i osobowych. Opona dobrze sprawdza się podczas jazdy w trudnych warunkach - na śniegu i na mokrej nawierzchni. Kierunkowy bieżnik w kształcie litery V zapewnia dobre prowadzenie i dobrą powierzchnię styku z podłożem. Nokian WR zapewnia bezpieczną i stabilną jazdę też dzięki dobremu i szybkiemu odprowadzaniu wody i błota pośniegowego spod opony podczas jazdy. Zastosowano też nowoczesną mieszankę gu jednocześni obniżając jej wagę.

Marka Nokian Tyres najwyższa klasa opon jeśli chodzi o opony zimowe. Marka ta pochodząca z Finlandii jest słynna z produkcji ogumienia zimowego, które ma świetne osiągi w nawet najtrudniejszych warunkach drogowych i odporne na bardzo niskie temperatury. Ze względu na specyficzne warunki panujące w krajach skandynawskich opony tej marki są wielokrotnie testowane w najtrudniejszych warunkach zimowych. Nokian znany jest też z promowania ekologi i wdrażania rozwiązań mających na celu ochronę środowiska.

Czy warto kupić nowe opony ze starszym rocznikiem produkcji?

Ze względu na niską cenę, kupienie takiego ogumienia może się wydawać atrakcyjne. Czy zatem warto kupić opony ze starszym DOTem? Zdecydowanie tak. Zmiany wpływające na starzenie się ogumienia zachodzą przede wszystkim podczas użytkowania opony na pojeździe. Nieużywana opona przechowywana w magazynie w odpowiednich warunkach utrzymuje swoje właściwości i parametry przez bardzo długi okres czasu. Michelin (największy na świecie producent opon) publikuje badania, z których wynika że opona niezamontowana na pojeździe nie starzeje się w znaczący sposób, ponieważ nie działają na nią siły obciążenia czy tarcia. Poza tym producenci przygotowują mieszankę gumy w taki sposób żeby magazynowana opona mogła zachować swoje właściwości przez lata. Czytaj więcej...

Potrzebujesz pomocy?

Nie możesz się zdecydować?

Skontaktuj się z naszym doradcą

44 61 62 685

Lub napisz zapytanie mailowo

info@x-opony.pl