PIRELLI SCORPION WINTER
235/ 55R 17 103 V

DOT: 2014
NR KAT.:
325.2 zł - Netto
400
ostatnia sztuka


 • Stan:
  Nowy
 • Sezon:
  zima
 • rozmiar:
  235/ 55R 17
 • Indeks prędkości:
  V
 • Indeks nośności:
  103
 • zastosowanie:
  Osobowe
 • Rok produkcji:
  2014
 • Darmowa dostawa
  Kupując w naszym sklepie dostawa jest zupenie GRATIS
 • Montaż gratis
  Zapraszamy do naszego zakładu -Błonie 12; Sulejów

Pirelli Scorpion Winter to opona klasy premium na sezon zimowy zaprojektowana dla nowoczesnych samochodów osobowych, SUV oraz crossover. Konstrukcja Scorpion winter przede wszystkim zapewnia wysokie osiągi i bezpieczeństwo w każdych warunkach. Charakterystyczny kierunkowy wzór bieżnika poprawia hamowanie i jednocześnie wpływa na szybką zwrotność pojazdu.

Optymalna powierzchnia styku z nawierzchnią dodatkowo poprawia właściwości jezdne i wydłuża czas eksploatacji opony. Dwa szerokie kanały bardzo dobrze radzą sobie z odprowadzeniem nawet dużej ilości wody na mokrej nawierzchni. Dodatkowo model Scorpion winter wyposażono w mieszankę gumy, która wpływa na mniejsze zużycie paliwa i lepszą przyczepność dzięki zachowaniu elastyczności w niskich temperaturach.

INFORMACJE O PRODUCENCIE:

Pirelli to jeden z gigantów branży oponiarskiej w Europie i na świecie. Pirelli to włoska marka z siedzibą w Mediolanie, działająca na rynku od ponad 140 lat. Wysoka jakość produktów tej marki wywodzi się z długoletniego doświadczenia zdobywanego podczas wyścigów na torach Formuły 1. Produkty włoskiej firmy mogą poszczycić się doskonałymi wynikami, uzyskanymi w testach opon prowadzonych przez najważniejsze europejskie magazyny motoryzacyjne. Pirelli to znana i ceniona marka przez niemal wszystkich kierowców.

Czy warto kupić nowe opony ze starszym rocznikiem produkcji?

Ze względu na niską cenę, kupienie takiego ogumienia może się wydawać atrakcyjne. Czy zatem warto kupić opony ze starszym DOTem? Zdecydowanie tak. Zmiany wpływające na starzenie się ogumienia zachodzą przede wszystkim podczas użytkowania opony na pojeździe. Nieużywana opona przechowywana w magazynie w odpowiednich warunkach utrzymuje swoje właściwości i parametry przez bardzo długi okres czasu. Michelin (największy na świecie producent opon) publikuje badania, z których wynika że opona niezamontowana na pojeździe nie starzeje się w znaczący sposób, ponieważ nie działają na nią siły obciążenia czy tarcia. Poza tym producenci przygotowują mieszankę gumy w taki sposób żeby magazynowana opona mogła zachować swoje właściwości przez lata. Czytaj więcej...

Potrzebujesz pomocy?

Nie możesz się zdecydować?

Skontaktuj się z naszym doradcą

44 61 62 685

Lub napisz zapytanie mailowo

info@x-opony.pl