GOODRIDE SW608
225/ 50R 17 98 H XL

DOT: 2013
NR KAT.:
195.12 zł - Netto
240

 • Stan:
  Nowy
 • Sezon:
  zima
 • rozmiar:
  225/ 50R 17
 • Indeks prędkości:
  H
 • Indeks nośności:
  98
 • zastosowanie:
  Osobowe
 • Rok produkcji:
  2013
 • Liczba sztuk w ofercie:
  1 szt.
 • Darmowa dostawa
  Kupując w naszym sklepie dostawa jest zupenie GRATIS
 • Montaż gratis
  Zapraszamy do naszego zakładu -Błonie 12; Sulejów

Goodride SW608 to zimowa opona klasy ekonomicznej przeznaczona dla aut osobowych. Model ten to bardzo dobre połączenie jakości w stosunku do ceny. Odpowiednia mieszanka gumy, która zachowuje elastyczność w niskich temperaturach daje bardzo dobrą przyczepność i stabilność jazdy. Do poprawy bezpieczeństwa przyczynia się też konstrukcja bieżnika. Kierunkowy wzór (często stosowany w oponach zimowych) i optymalnie rozmieszczone klocki i lamele dają dobrą trakcję na oblodzonej czy błotnistej jezdni, zmniejszają ryzyko aquaplanningu i poprawiają sterowność pojazdu.

Goodride to jeden z liderów wśród chińskich producentów producentów opon. Opony Goodride są produkowane przez koncern ZC-Rubber (założony w 1958 r.). Koncern współpracuje z międzynarodowym działem badawczo - rozwojowym, dzięki czemu przy produkcji wykorzystuje się nowoczesne technologie i produkty są cały czas ulepszane pod względem parametrów jezdnych. Warto wspomnieć że opony tej marki posiadają wszystkie wymagane pozwolenia i certyfikaty do sprzedaży w Unii Europejskiej. Goodride to klasa ekonomiczna charakteryzująca się bardzo dobrymi osiągami.

Czy warto kupić nowe opony ze starszym rocznikiem produkcji?

Ze względu na niską cenę, kupienie takiego ogumienia może się wydawać atrakcyjne. Czy zatem warto kupić opony ze starszym DOTem? Zdecydowanie tak. Zmiany wpływające na starzenie się ogumienia zachodzą przede wszystkim podczas użytkowania opony na pojeździe. Nieużywana opona przechowywana w magazynie w odpowiednich warunkach utrzymuje swoje właściwości i parametry przez bardzo długi okres czasu. Michelin (największy na świecie producent opon) publikuje badania, z których wynika że opona niezamontowana na pojeździe nie starzeje się w znaczący sposób, ponieważ nie działają na nią siły obciążenia czy tarcia. Poza tym producenci przygotowują mieszankę gumy w taki sposób żeby magazynowana opona mogła zachować swoje właściwości przez lata. Czytaj więcej...

Potrzebujesz pomocy?

Nie możesz się zdecydować?

Skontaktuj się z naszym doradcą

44 61 62 685

Lub napisz zapytanie mailowo

info@x-opony.pl