NEXEN CP672
245/ 45R 17 95 H M+S

DOT: 2012
NR KAT.: 24545R17NECLPRCP9472
162.6 zł - Netto
200
ostatnia sztuka


 • Stan:
  Nowy
 • Sezon:
  całoroczne
 • rozmiar:
  245/ 45R 17
 • Indeks prędkości:
  H
 • Indeks nośności:
  95
 • zastosowanie:
  Osobowe
 • Rok produkcji:
  2012
 • Liczba sztuk w ofercie:
  1 szt.
 • Darmowa dostawa
  Kupując w naszym sklepie dostawa jest zupenie GRATIS
 • Montaż gratis
  Zapraszamy do naszego zakładu -Błonie 12; Sulejów

Nexen CP672 to opona całoroczna dająca cichą i komfortową jazdę przez cały rok. Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji zminimalizowano hałas zewnętrzny i zwiększono trwałość bieżnika. Cztery proste rowki wzdłuż opony dobrze odprowadzają wodę, zwiększając tym samy przyczepność na mokrej nawierzchni. Sztywna konstrukcja klocków na barkach opony zapewnia stabilne prowadzenie nawet przy pokonywaniu ciasnych zakrętów, a żebro środkowe - doskonałą reakcję i sterowalność przy dużych prędkościach. Cp672 to model typu "touring" sprawdzający się w samochodach osobowych przez cały rok dając stabilność i bezpieczeństwo.

Producent Nexen to firma z Korei południowej działająca od 1942 roku. Nazwa pochodzi od hasła "Next Century Tires" - i właśnie taką domeną Nexen kieruje się wytwarzając swoje produkty - "nowej generacji" czyli zaawansowane technologicznie i spełniające wymagania klientów oczekujących od ogumienia wysokiej jakości. Marka zyskała swoją popularność dzięki połączeniu dobrej jakości z niską ceną swoich produktów i zbiera pozytywne opinie na całym świecie. O dobrych parametrach opon świadczy też fakt że są one stosowane jako oryginalne wyposażenie aut takich marek jak - Hyundai, Kia czy Ssangyong.

Czy warto kupić nowe opony ze starszym rocznikiem produkcji?

Ze względu na niską cenę, kupienie takiego ogumienia może się wydawać atrakcyjne. Czy zatem warto kupić opony ze starszym DOTem? Zdecydowanie tak. Zmiany wpływające na starzenie się ogumienia zachodzą przede wszystkim podczas użytkowania opony na pojeździe. Nieużywana opona przechowywana w magazynie w odpowiednich warunkach utrzymuje swoje właściwości i parametry przez bardzo długi okres czasu. Michelin (największy na świecie producent opon) publikuje badania, z których wynika że opona niezamontowana na pojeździe nie starzeje się w znaczący sposób, ponieważ nie działają na nią siły obciążenia czy tarcia. Poza tym producenci przygotowują mieszankę gumy w taki sposób żeby magazynowana opona mogła zachować swoje właściwości przez lata. Czytaj więcej...

Potrzebujesz pomocy?

Nie możesz się zdecydować?

Skontaktuj się z naszym doradcą

44 61 62 685

Lub napisz zapytanie mailowo

info@x-opony.pl