CONTINENTAL CONTIWINTERCONTACT TS810 S
285/ 40R 19 107 V N0

DOT: 2014
NR KAT.:
243.9 zł - Netto
300
ostanie 2 szt.


 • Stan:
  Nowy
 • Sezon:
  zima
 • rozmiar:
  285/ 40R 19
 • Indeks prędkości:
  V
 • Indeks nośności:
  107
 • zastosowanie:
  Osobowe
 • Rok produkcji:
  2014
 • Liczba sztuk w ofercie:
  1 szt.
 • Darmowa dostawa
  Kupując w naszym sklepie dostawa jest zupenie GRATIS
 • Montaż gratis
  Zapraszamy do naszego zakładu -Błonie 12; Sulejów

Continental ContiWinterContact TS810 S to zimowa opona z półki premium stworzona z myślą o pojazdach z dużą mocą silnika. Model bardzo dobrze zachowuje się przy jeździe z dużą prędkością, niezależnie od warunków pogodowych. Asymetryczny bieżnik i optymalne rozmieszczenie rowków sprawiają że opona ma doskonałe parametry na mokrej i zaśnieżonej jezdni. Gęsto umiejscowione lamele wgryzają się w podłoże co daje bardzo dobrą przyczepność. Model TS810 S może poszczycić się również bardzo dobrymi wynikami w testach opon.

Continental to wiodący producent opon na świecie. Firma powstała w 1871 roku w Hanowerze w Niemczech. Oprócz produkcji wysokiej jakości opon, Continental zajmuje się również produkcją elektroniki samochodowej i części dla przemysłu motoryzacyjnego i transportu. W Polsce Continental swoją działalność rozpoczął w 1997 roku. Continental jako pierwszy wprowadził na rynek bieżnikowaną oponę. Do produkcji opon również jako pierwszy zastosował kauczuk syntetyczny. Dzięki stałemu dążeniu do ulepszania swoich produktów i wprowadzania nowatorskich rozwiązań technologicznych, Continental stał się potężną europejską marką rozpoznawalną na całym globie.

Czy warto kupić nowe opony ze starszym rocznikiem produkcji?

Ze względu na niską cenę, kupienie takiego ogumienia może się wydawać atrakcyjne. Czy zatem warto kupić opony ze starszym DOTem? Zdecydowanie tak. Zmiany wpływające na starzenie się ogumienia zachodzą przede wszystkim podczas użytkowania opony na pojeździe. Nieużywana opona przechowywana w magazynie w odpowiednich warunkach utrzymuje swoje właściwości i parametry przez bardzo długi okres czasu. Michelin (największy na świecie producent opon) publikuje badania, z których wynika że opona niezamontowana na pojeździe nie starzeje się w znaczący sposób, ponieważ nie działają na nią siły obciążenia czy tarcia. Poza tym producenci przygotowują mieszankę gumy w taki sposób żeby magazynowana opona mogła zachować swoje właściwości przez lata. Czytaj więcej...

Potrzebujesz pomocy?

Nie możesz się zdecydować?

Skontaktuj się z naszym doradcą

44 61 62 685

Lub napisz zapytanie mailowo

info@x-opony.pl