GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric 2
235/ 40R 19 92 Y N0

DOT: 2019
NR KAT.:
528.46 zł - Netto
650
ostanie 2 szt.


 • Stan:
  Nowy
 • Sezon:
  lato
 • rozmiar:
  235/ 40R 19
 • Indeks prędkości:
  Y
 • Indeks nośności:
  92
 • zastosowanie:
  Osobowe
 • Rok produkcji:
  2019
 • Liczba sztuk w ofercie:
  1 szt.
 • Darmowa dostawa
  Kupując w naszym sklepie dostawa jest zupenie GRATIS
 • Montaż gratis
  Zapraszamy do naszego zakładu -Błonie 12; Sulejów

Opony Goodyear Eagle F1 GS-D3 dedykowane są do samochodów o wysokich osiągach oraz dużych mocach i pojemnościach silnika. Przeznaczone są do sportowej jazdy przy standardowej eksploatacji.

Wykonane są z zaawansowanej technicznie mieszanki gumy z dodatkiem krzemionki i polimerów nowej generacji połączonych ze specjalną żywicą nadającą oponie sportowych właściwości. To wszystko zapewnia odpowiednią sztywność bieżnika w wyższych temperaturach. Sprawia, że opona jest bardziej odporna na uszkodzenia i ścieranie.

Opona podzielona jest na dwie strefy. Wewnętrzna część opony posiada symetryczne bloki w kształcie liścia palmy z dodatkowymi nacięciami dla zapewnienia precyzyjnej kontroli nad pojazdem, pewnego hamowania oraz doskonałego odprowadzania wody. Zewnętrzna krawędź posiada głębokie nacięcia w strefie barkowej poprawiające przyczepność i prowadzenie samochodu nawet na śliskiej drodze, oraz zapewniające stabilność podczas pokonywania zakrętów. System kanałów i nacięć bieżnika zapewnia doskonałe odprowadzanie wody, oraz maksymalną ochronę przed utratą przyczepności na mokrej nawierzchni. W niektórych rozmiarach opona posiada technologię Maximum Flange Shield (MFS) - na całym obwodzie takiej opony w dolnej części ścianki bocznej i powyżej felgi koła jest umieszczony gumowy profil, który tworzy strefę buforową chroniącą felgę przed otarciem np. o krawężnik. Opona dostępna jest także w wersji runflat. Ponieważ jest to opona kierunkowa należy zwrócić uwagę na prawidłowe jej założenie.

Liczne kierunkowe kanały i nacięcia barków bieżnika zapewniają lepszą przyczepność na mokrej drodze oraz zmniejszają ryzyko wystąpienia aquaplaningu.

Symetryczny bieżnik w kształcie strzałek zapewnia precyzyjną kontrolę oraz stabilność jazdy, a także szybszą reakcję na zmianę prędkości. Płynny, kierunkowy wzór opony optymalizuje odprowadzanie wody przy dużej prędkości. Budowa bieżnika gwarantuje wysokie parametry trakcyjne w każdych warunkach pogodowych, jednak tylko przy dodatniej temperaturze.

Potrzebujesz pomocy?

Nie możesz się zdecydować?

Skontaktuj się z naszym doradcą

44 61 62 685

Lub napisz zapytanie mailowo

info@x-opony.pl