MARANGONI MYTHOS
245/ 45R 18 100 Y XL

DOT: 2012
NR KAT.:
211.38 zł - Netto
260
ostatnia sztuka

 • Stan:
  Nowy produkt
 • Sezon:
  zima
 • rozmiar:
  245/ 45R 18
 • Indeks prędkości:
  Y
 • Indeks nośności:
  100
 • Rok produkcji:
  2012
 • Darmowa dostawa
  Kupując w naszym sklepie dostawa opon jest zupenie GRATIS
 • Profesjonalny montaż
  Zapraszamy do naszego zakładu -Błonie 12; Sulejów

Marangoni Mythos to opona na sezon letni klasy średniej. Sprawdza się bardzo dobrze w samochodach sportowych przy szybkiej i dynamicznej jeździe. Charakterystyczny symetryczny bieżnik w kształcie litery V zapewnia bardzo dobrą stabilność przy dużych prędkościach. Marangoni Mythos dobrze radzi sobie na mokrej nawierzchni - wiele rowków wokół opony doskonale odprowadza wodę, co poprawia bezpieczeństwo. W modelu tym zastosowano nowoczesne rozwiązania - takie jak technologia CVR (Constant Void Radio), co wpływa na większą przyczepność i krótszą drogę hamowania. Mieszankę gumy dobrano tak żeby opona była wytrzymała i odporna na ścieranie. Zadbano też o atrakcyjny sportowy wygląd i poprawienie komfortu jazdy przez zmniejszenie hałasu zewnętrznego.

Marangoni to włoska marka działająca od 1940 roku. Na początku zajmowała się oponami bieżnikowanymi - co dzięki wysokiej jakości produktom sprawiło że marka stała się znana w całej Europie. Marka do dzisiaj jest znana ze swojego ekologicznego i przyjaznego środowisku produkowaniu opon. Dzięki innowacyjnemu podejściu i wprowadzaniu nowoczesnych technologii, produkty Marangoni są na coraz wyższym poziomie, a sama marka staje się liderem na rynku.

Czy warto kupić nowe opony ze starszym rocznikiem produkcji?

Ze względu na niską cenę, kupienie takiego ogumienia może się wydawać atrakcyjne. Czy zatem warto kupić opony ze starszym DOTem? Zdecydowanie tak. Zmiany wpływające na starzenie się ogumienia zachodzą przede wszystkim podczas użytkowania opony na pojeździe. Nieużywana opona przechowywana w magazynie w odpowiednich warunkach utrzymuje swoje właściwości i parametry przez bardzo długi okres czasu. Michelin (największy na świecie producent opon) publikuje badania, z których wynika że opona niezamontowana na pojeździe nie starzeje się w znaczący sposób, ponieważ nie działają na nią siły obciążenia czy tarcia. Poza tym producenci przygotowują mieszankę gumy w taki sposób żeby magazynowana opona mogła zachować swoje właściwości przez lata. Czytaj więcej...

Potrzebujesz pomocy?

Nie możesz się zdecydować?

Skontaktuj się z naszym doradcą

44 61 62 685

Lub napisz zapytanie mail'owo

info@x-opony.pl